به فروشگاه اینترنتی پلی‌توی خوش آمدید

محصولات با کیفیت ایرانی را آنلاین بخرید

X

شرایط ارسال کالا :


تهران:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 13 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده شده و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های مذکور ثبت شوند، در ساعت‌کاری روزهای بعد تحویل داده خواهند شد.

نکات :

کلیه سفارشات پلی توی به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه ارسال و نصب هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.
اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف فروشگاه اینترنتی پلی توی با خریدار (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران :

پست برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است، در صورت درخواست خریدار، سفارش‌هایی با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری کنید.

شرکت تیپاکس :

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران خریدارن، برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست خریدار، سفارش‌هایی با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده خواهد شد و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
خریدارانی که آدرسشان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل گرفته یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، مدت زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند، به طور معمول 24 ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، به طور معمول در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند:

شهرهای تک مسیره:

آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی – اهواز - بابل – بابلسر - بروجرد – بناب – بهشهر - دزفول - دورود - رامسر - رشت - رفسنجان - رودسر – رودبار - تاکستان - تالش – تبریز – تنکابن - چالوس - خرم آباد – دامغان - زرند- زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سمنان - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهر صنعتی البرز - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - کاشان - کرج - کرمان – کرمانشاه - لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد – نکا - نهاوند - نیشابور - همدان گرگان - گنبد - لاهیجان – سنندج - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین – قم – یزد

شهرهای دو مسیره:

آبادان - اسلام آباد – ایلام – بجنورد - بندر عباس - بوشهر – بوکان - بیرجند - تربت حیدریه – جهرم - خرمشهر - زاهدان – سیرجان – فسا – کازرون – کیش – لار - یاسوج

شرایط بازگشت کالا :


بازگشت 10 روزه کالا :

رضایت شما 100 درصد تضمین می شود، فروشگاه اینترنتی پلی توی همواره می کوشد تا اطمینان خاطر و آسودگی حال شما خریداران گرامی فراهم شود، بنابراین در صورت رخداد پیشامدی خارج از چرخه پیش بینی شده، آن را در چارچوب قوانین بازگشت فروشگاه اینترنتی پلی توی بررسی  و با واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پلی توی تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیکی: info@polytoy.ir

قوانین بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی پلی توی :

بازگرداندن کالا در طول 10 روز پس از تحویل، تنها با دریافت کد بازگشت کالا پذیرفته می شود، لطفاً از طریق تماس تلفنی یا ارسال پست الکترونیکی به فروشگاه اینترنتی پلی توی کد بازگشت کالای خود را دریافت و بدون گرفتن کد بازگشت، از ارسال کالا خودداری نمایید.

بازگرداندن کالای خریداری شده با شرایط زیر امکان پذیر است :

  • در موارد غیر ضروری، کالا استفاده نشده باشد.
  • در موارد لازم کالا در بسته بندی اولیه خود باشد.
  • نقص یا آسیب ایجاد شده در اثر استفاده نادرست خریدار نباشد.
  • محتوای بسته به صورت کامل به همراه فاکتور ارسال شود.

پیشامدهایی که ممکن است، رخ دهد:

  • اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده
  • مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای تحویل داده شده
  • آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا

شرایط مرجوع کردن اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده :

در صورتی که کالای خریداری شده، نقص فنی یا اشکالات ساختاری داشته باشد، لطفاً از تحویل گرفتن آن خودداری نموده تا کالا به فروشگاه اینترنتی پلی توی بازگشت داده شود و از طریق پست الکترونیکی یا تلفن با ما تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فروشگاه اینترنتی پلی توی، اطلاعات مربوط به نام، شماره تماس، نام کالا و ماهیت مشکل را دریافت و ثبت نمایند.

پس از بررسی، کنترل و تایید مشکل از سوی کارشناس مربوطه، شما می توانید کالای خود را تعویض  یا مدل دیگری را انتخاب نمایید.

کالای آماده برای مرجوع شدن، باید در بسته بندی اولیه خود قرار گرفته و تمام لوازم جانبی به همراه فاکتور ارسال شود.

لازم به ذکر است مسئولیت کالای ارسال شده تا زمانی که به دست پلی توی برسد، با خریدار بوده و بنابراین در مورد گزینه های پیش رو برای ارسال کالای مرجوعی با کارشناسان فروشگاه اینترنتی پلی توی مشورت نمایید.

در صورت نیاز به استرداد وجه، از زمان دریافت کد بازگشت کالا توسط خریدار و تائید انبار فروشگاه پلی توی، مبنی بر دریافت کالای مرجوعی، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است در مواردی که خریدار، اقدام به دریافتِ کالای معیوبی که نقص آن از ویژگی های ظاهری محصول مشخص است، نماید، مسئولیت آن با خریدار خواهد بود.

مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای تحویل داده شده :

در شرایطی که میان کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت یا سفارش ثبت شده توسط خریدار، اختلاف وجود داشته باشد، استرداد کالا یا تعویض آن امکان پذیر است.

در این موارد، در صورتی که اختلافات موجود از ویژگی های ظاهری و بدون باز نمودن پلمپ محصول قابل تشخیص باشد، کالا باید در بسته بندی اولیه و اصلی خود بوده و در موارد عدم امکان تشخیص از ویژگی های ظاهری، کالا نباید استفاده شده باشد.

در چنین مواردی، لطفاً نسبت به دریافت کد بازگشت کالا حداکثر تا 10 روز کاری پس از دریافت کالا اقدام نمایید.

بدیهی است در صورتی که کالا از بسته بندی اصلی خود خارج یا استفاده شده باشد و یا کد بازگشت کالا در زمان مقرر دریافت نشود، پلی توی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضمناً در تمام موارد مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای دریافت شده، هزینه های حمل و نقل و مرجوعی به عهده فروشگاه اینترنتی پلی توی خواهد بود.

آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا :

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد مرسولات و استفاده از سرویس های حمل و نقل مربوط به شرکت های معتبر، آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل کالا به عهده شرکت حمل و نقل بوده و فروشگاه اینترنتی پلی توی تنها در صورت تائید آسیب، از سوی شرکت حمل و نقل کننده اقدام به جبران خسارت خواهد نمود.

این گونه موارد باید طی 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا توسط خریدار، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پلی توی اطلاع داده شده و کالای دریافتی به همان شکل و به همراه فاکتور و صورت جلسه شرکت حمل کننده، به فروشگاه اینترنتی پلی توی عودت داده شود.

در صورتی که مرسوله دریافتی آسیب قابل مشاهده داشته باشد، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نموده تا کالا به فروشگاه  اینترنتی پلی توی بازگردانده شود.