به فروشگاه اینترنتی پلی‌توی خوش آمدید

محصولات با کیفیت ایرانی را آنلاین بخرید

X

حریم خصوصی
 

فروشگاه اینترنتی پلی توی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود، به‌گونه‌ای که تجربه خرید آنلاینی امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در وب سایت فروشگاه اینترنتی پلی توی به کار گرفته می‌شود و فرآیند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند، لذا با استفاده از وب سایت پلی توی، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

پلی توی اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تماس های همراه و ثابت یا آدرس خانه و محل کار شما، کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ... را دریافت خواهد کرد و لذا فقط آدرس ایمیل و شماره تماس هایی که خریدار در پنل کاربری خود ثبت و تائید می کند، جنبه رسمی داشته و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از این طریق صورت می پذیرد.

خریداران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و پلی توی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط پلی توی جمع‌آوری می‌شود، این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس IP، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده، این اطلاعات توسط  پلی توی برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

شایان ذکر است که اگر خود شما مستقیماً اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق فروشگاه اینترنتی پلی توی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود، لذا حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده خریداران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، خریداران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط خریدار باشد، با خود خریدار بوده و ایشان حق هر گونه ادعا علیه پلی توی را از خود سلب میکند، پلی توی هویت شخصی خریداران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد، در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پلی توی وجود ندارد و خریداران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب  نموده اند.
پلی توی اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در فروشگاه اینترنتی پلی توی  استفاده می‌کند.

پلی توی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما ارتباط برقرار کند.

پلی توی سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق وب سایت پلی توی مشاهده می‌کنند را ردگیری کرده، تا بتواند تشخیص دهد که کدام یک از خدمات پلی توی پرطرف‌دارتر است، لذا این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق پلی توی به مشتریانی که رفتارشان نشانگر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پلی توی همانند سایر وب سایت ها، از اطلاعات IP ها و کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند، یک کوکی، یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود، کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند، کوکی‌ها مشخصاً متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست، هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید، برای مثال، اگر شما صفحات فروشگاه اینترنتی پلی توی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت پلی توی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به پلی توی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند، این مسئله فرآیند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، هنگامی که شما به وب سایت  پلی توی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است، بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در وب سایت فروشگاه اینترنتی پلی توی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

پلی توی ممکن است گاهی اوقات، این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب عکس العمل خریداران و شرکت به‌روزرسانی کند، پلی توی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط فروشگاه اینترنتی پلی توی مطلع شوید.

فروشگاه اینترنتی پلی توی کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد، اگر معتقدید  پلی توی به این بیانه وفادار نمانده است، لطفا از طریق آدرس info@polytoy.ir با ما تماس بگیرید، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.