به فروشگاه اینترنتی پلی‌توی خوش آمدید

محصولات با کیفیت ایرانی را آنلاین بخرید

X

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات پلی توی

قوانین کلی

خریدار گرامی، توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه پلی توی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً خریدار نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خریدار است.
شایان ذکر است، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پلی توی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجاری شما عرضه‌شده است، هرگونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت و به هیچ عنوان، فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی نمی‌تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در سايت خود استفاده نمايد، لذا اگر تمایل دارید تا از سرویس‌ها و محتويات سايت جهت بهره برداری و کسب منافع تجارى استفاده نماييد، لازم است تا قبل از به کارگیری با ما تماس گرفته و در صورت تائید، استفاده از محتويات سايت فروشگاه اینترنتی پلی توی برای سایت‌ها و وبلاگ های شخصی، با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز می‌باشد.

تعریف خریدار

خریدار به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پلی توی اقدام کند.

همچنین از آنجا که پلی توی یک وب‌سایت فروش اینترنتی است، طبق قانون تجارت الکترونیک خریدار یا مصرف کننده، شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پلی توی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پلی توی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پلی توی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که خریدار در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید خریدار است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفات، امکان دارد پلی توی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پلی توی را در پنل کاربری خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 09196464065  و 100000000 تنها شماره‌‌هایی است که پلی توی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک  ارسال می‌کند، همچنین این شماره‌‌ها، شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پلی توی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است پلی توی از طریق شماره 09196464065 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پلی توی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پلی توی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@polytoy.ir اطلاع دهید.

تعهدات خریدار

شما به سايت فروشگاه اینترنتی پلی توی اطمينان می‌دهید که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که برخلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت فروشگاه اینترنتی پلی توی می‌باشد استفاده نخواهيد کرد، شما از سايت فروشگاه اینترنتی پلی توی به‌گونه‌ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هایی که تعمداً به‌طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده‌اند، نيستيد.

شرایط ثبت، پردازش و ارسال کالا

كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند، بديهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش خریدار قابل‌ پیگیری و تحويل نخواهد بود.

حوادث غیرمترقبه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پلی توی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پذیرش قانون حق تکثیر

کليه محتويات سايت فروشگاه اینترنتی پلی توی شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به شرکت تجارت الکترونیک مایا می‌باشد.